Bodové svítidlo do podhledu Nowodvorski 7828 MONO SURFACE bílá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 578169758 Stropní bodové svítidlo do podhledu MONO SURFACE je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo... více informací »
Bodové svítidlo do podhledu Nowodvorski 7828 MONO SURFACE bílá
Značka: Nowodvorski
1 419 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 578169758 Stropní bodové svítidlo do podhledu MONO SURFACE je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 578169758
Stropní bodové svítidlo do podhledu MONO SURFACE je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patice typu GU10, max. 10 W – žárovky nejsou součástí balení. Svítidlo se montuje do sádrokartonového podhledu, elegantně zapadne do stropu a základna je téměř zarovnaná se stropem. S tubusy světelné lišty se dá volně manipulovat a natočit je podle potřeby. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.Povedený kus Bodové svítidlo do podhledu Nowodvorski 7828 MONO SURFACE máte možnost sehnat právě teď na našem webu v oblíbené kategorii svítidla! Najděte si unikátní zboží z této oblíbené kategorie jednoduše online. To ale však není vše, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce ovšem další skvělé zboží od značky Nowodvorski. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Nowodvorski prodává vynikající sortiment.

Tento akční produkt Bodové svítidlo do podhledu Nowodvorski 7828 MONO SURFACE bílá od známé značky Nowodvorski máte možnost získat zde nyní ve výprodejové akci! V současnosti za 1 419 Kč.