Bodové svítidlo do podhledu Nowodvorski 7827 MONO SURFACE bílá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 578169773 Stropní bodové svítidlo do podhledu MONO SURFACE je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo... více informací »
Bodové svítidlo do podhledu Nowodvorski 7827 MONO SURFACE bílá
Značka: Nowodvorski
682 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 578169773 Stropní bodové svítidlo do podhledu MONO SURFACE je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 578169773
Stropní bodové svítidlo do podhledu MONO SURFACE je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patici typu GU10, max. 10 W – žárovka není součástí balení. Svítidlo se montuje do sádrokartonového podhledu, elegantně zapadne do stropu a základna je téměř zarovnaná se stropem. S tubusem svítidla se dá volně manipulovat a natočit jej podle potřeby. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek. Tento neodolatelný produkt Bodové svítidlo do podhledu je dostupný bez obtíží na našich stránkách zařazený v sekci svítidla! Nyní můžete koupit zlevněné výrobky z této populární rubriky z pohodlí domova. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží od výrobce Nowodvorski. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený kousek Bodové svítidlo do podhledu Nowodvorski 7827 MONO SURFACE bílá od značky s dlouholetou historií Nowodvorski snadno můžete získat zde teď skutečně výhodně. Nabídka již od 682 Kč.