Bodové svítidlo do podhledu Nowodvorski 7745 MONO SURFACE zlatá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 578169767 Stropní bodové svítidlo do podhledu MONO SURFACE je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo... více informací »
Bodové svítidlo do podhledu Nowodvorski 7745 MONO SURFACE zlatá
Značka: Nowodvorski
1 823 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 578169767 Stropní bodové svítidlo do podhledu MONO SURFACE je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 578169767
Stropní bodové svítidlo do podhledu MONO SURFACE je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patice typu GU10, max. 10 W – žárovky nejsou součástí balení. Svítidlo se montuje do sádrokartonového podhledu, elegantně zapadne do stropu a základna je téměř zarovnaná se stropem. S tubusy světelné lišty se dá volně manipulovat a natočit je podle potřeby. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.Vynikající produkt Bodové svítidlo do podhledu Nowodvorski 7745 MONO SURFACE zlatá můžete najít bez problémů tu na stránkách v oblíbené kategorii svítidla. Nyní můžete získat vyjímečné produkty z této oblíbené rubriky za internetové ceny. Nebojte, máme toho více, u nás najdete další kvalitní zboží od dodavatele Nowodvorski. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významná značka Nowodvorski má na skladě kvalitní zboží Však to vidíte sami.

Levný kousek Bodové svítidlo do podhledu Nowodvorski 7745 MONO SURFACE zlatá od dodavatele kvalitních produktů Nowodvorski jde koupit u nás nyní za nejnižší cenu! Zrovna teď v akci za 1 823 Kč.