Bodové svítidlo do podhledu Nowodvorski 7744 MONO SURFACE zlatá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 578169778 Stropní bodové svítidlo do podhledu MONO SURFACE je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo... více informací »
Bodové svítidlo do podhledu Nowodvorski 7744 MONO SURFACE zlatá
Značka: Nowodvorski
934 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 578169778 Stropní bodové svítidlo do podhledu MONO SURFACE je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 578169778
Stropní bodové svítidlo do podhledu MONO SURFACE je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patici typu GU10, max. 10 W – žárovka není součástí balení. Svítidlo se montuje do sádrokartonového podhledu, elegantně zapadne do stropu a základna je téměř zarovnaná se stropem. S tubusem svítidla se dá volně manipulovat a natočit jej podle potřeby. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek. Oblíbený a akční produkt můžete pořídit ještě tady na našich stránkách ve známé kategorii svítidla. Nyní můžete získat ještě jiné zboží z této oblíbené kategorie za báječnou cenu.

Tento kvalitní a levný produkt Bodové svítidlo do podhledu Nowodvorski 7744 MONO SURFACE zlatá od značky Nowodvorski je k dostání aktuálně až neuvěřitelně levně. Právě teď jen za 934 Kč.