Bodové svítidlo do podhledu Nowodvorski 7664 JULIET lesklý chrom

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 613753738 Stropní bodové svítidlo do podhledu od výrobce Nowodvorski je vyrobeno z kvalitní lakované oceli.... více informací »
Bodové svítidlo do podhledu Nowodvorski 7664 JULIET lesklý chrom
Značka: Nowodvorski
399 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 613753738 Stropní bodové svítidlo do podhledu od výrobce Nowodvorski je vyrobeno z kvalitní lakované oceli....

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 613753738
Stropní bodové svítidlo do podhledu od výrobce Nowodvorski je vyrobeno z kvalitní lakované oceli. Svítidlo využívá patici typu GU10, max. 15 W – žárovka není součástí balení. Svítidlo se montuje do sádrokartonového podhledu, elegantně zapadne do stropu a základna je téměř zarovnaná se stropem. Pro montáž je nutné v sádrokartonu vyřezat otvor o průměru 56 mm. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.
Ve slevě kus Bodové svítidlo do podhledu Nowodvorski 7664 JULIET lesklý chrom můžete nakoupit prostě u nás umístěný v rubrice svítidla. Máme pro vás parádní zboží z této sekce za internetové ceny. To však není vše, máme toho více. Prozkoumejte u nás další prověřené kousky od značky Nowodvorski. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Přední značka Nowodvorski vám nabízí skvělé výrobky. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Tento kvalitní a žádaný produkt Bodové svítidlo do podhledu Nowodvorski 7664 JULIET lesklý chrom od přední značky Nowodvorski naleznete zde teď za báječnou cenu. Nyní lze objednat jen za 399 Kč.