Bodové světlo Pafond černé s betonovým světlem 3 – Pedra

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103167 Krásně dokončené průmyslové místo s černým a betonovým vzhledem. Jak vypadá toto... více informací »
Bodové světlo Pafond černé s betonovým světlem 3 - Pedra
Značka: QAZQA
459 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103167 Krásně dokončené průmyslové místo s černým a betonovým vzhledem. Jak vypadá toto...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103167
Krásně dokončené průmyslové místo s černým a betonovým vzhledem. Jak vypadá toto místo! Beton poskytuje tu nejvyšší průmyslovou atmosféru! Toto místo je ideální pro použití jako základní lampa v jakékoli místnosti v domě. Montážní deska má průměr 8 cm. Skvrna má průměr 25 cm a výšku 18 cm. Poskytněte si tři světelné zdroje E27 o maximálním výkonu 40 W a dokončete svůj Pedra! Poznámka: světelné zdroje nejsou zahrnuty. Tento stropní bod Pedra můžete ztlumit externím stmívačem (není součástí dodávky). Udělejte to doma útulně a jděte do luxusního vzhledu s Pedrou!Akční kousek Bodové světlo Pafond černé s betonovým světlem 3 – Pedra můžete pořídit bezprostředně tady na našich stránkách v oblíbené rubrice bodova svetla! Vyhledejte si ještě jiné zboží z této populární rubriky za výhodnou cenu.

Kvalitní a velmi žádaný kus Bodové světlo Pafond černé s betonovým světlem 3 - Pedra od společnosti se zárukou kvality QAZQA snadno můžete sehnat nyní se slevou. Nyní můžete mít za 459 Kč.