Bodově černá s kouřovým sklem, nastavitelné 2 světla – Atény

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103119 Athény jsou skvělým místem na strop nebo ke zdi. Černá ocel v kombinaci s kouřovým sklem... více informací »
Bodově černá s kouřovým sklem
Značka: QAZQA
1 545 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103119 Athény jsou skvělým místem na strop nebo ke zdi. Černá ocel v kombinaci s kouřovým sklem...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103119
Athény jsou skvělým místem na strop nebo ke zdi. Černá ocel v kombinaci s kouřovým sklem dodává lampě tajemný a moderní vzhled. Spot má výšku 17,5 cm, délku 26 cm a šířku 10 cm. Montážní deska má výšku 2,5 cm, délku 25 cm a šířku 10 cm. Stínidla kouřového skla mají průměr 10 cm. Místo doplníte 2 světelnými zdroji, každý s objímkou G9 (max. 28 W). Nezapomeňte si je objednat zvlášť. Bod je stmívatelný pomocí externího stmívače, není součástí dodávky. Pěkné, když chcete v místnosti vytvořit extra atmosféru! Athény jsou ideálním místem pro obývací pokoj, ložnici nebo halu. Dva světelné body lze nastavit nezávisle na sobě, takže určíte, kam světlo svítí. Velmi šikovný! Moderní místo jako Atény může využít jakýkoli interiér! Neodolatelný kousek jde pořídit bez obtíží u nás zařazený v rubrice bodova svetla. Nyní si můžete vybrat jiné zboží z této rubriky jednoduše online!

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Bodově černá s kouřovým sklem, nastavitelné 2 světla - Atény od spolehlivého výrobce QAZQA můžete sehnat v aktuální nabídce za báječnou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 1 545 Kč.