Bodová mosaz otočná a sklopná – Mosh 3

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93947 Toto je spot Mosh 3 ve zlaté / mosazné barvě! Minimalistický ocelový rám je ideální pro... více informací »
Bodová mosaz otočná a sklopná - Mosh 3
Značka: QAZQA
2 009 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93947 Toto je spot Mosh 3 ve zlaté / mosazné barvě! Minimalistický ocelový rám je ideální pro...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93947
Toto je spot Mosh 3 ve zlaté / mosazné barvě! Minimalistický ocelový rám je ideální pro krásný dekorativní zdroj světla, který lze vidět! Pro vytvoření ještě větší atmosféry je lampa také stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Staňte se součástí trendy a osvětlete svůj domov nebo kancelář ve velkém stylu! Toto místo je velmi snadno nastavitelné pomocí kulového kloubu. To umožňuje, aby tato stropní světla svítila všemi směry. Lampa má výšku 18,5 cm a průměr 43 cm. Montážní deska má průměr 8 cm. Toto místo má tři malé tvarovky E14 a je dodáváno bez světelných zdrojů, proto si je objednejte spolu s ním (max. 40 W na světelný zdroj). Doplňte svůj interiér o Mosh 3!

Oblíbený a akční kousek Bodová mosaz otočná a sklopná - Mosh 3 od kvalitní značky QAZQA snadno můžete získat aktuálně za výborné peníze! Produkt nakoupíte teď u nás za 2 009 Kč.