Bodová mosaz otočná a sklopná – Mosh 2

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93945 Toto je spot Mosh 2 ve zlaté / mosazné barvě! Minimalistický ocelový rám je ideální pro... více informací »
Bodová mosaz otočná a sklopná - Mosh 2
Značka: QAZQA
1 515 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93945 Toto je spot Mosh 2 ve zlaté / mosazné barvě! Minimalistický ocelový rám je ideální pro...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93945
Toto je spot Mosh 2 ve zlaté / mosazné barvě! Minimalistický ocelový rám je ideální pro krásný dekorativní zdroj světla, který lze vidět! Pro vytvoření ještě větší atmosféry je lampa také stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Staňte se součástí trendy a osvětlete svůj domov nebo kancelář ve velkém stylu! Toto místo je velmi snadno nastavitelné pomocí kulového kloubu. To umožňuje, aby tato stropní světla svítila všemi směry. Lampa má výšku 18,5 cm a průměr 43 cm. Montážní deska má průměr 8 cm. Toto místo má dvě malé koncovky E14 a je dodáváno bez světelných zdrojů, proto si je objednejte spolu s ním (max. 40 W na světelný zdroj). Doplňte svůj interiér o Mosh 2!Tento akční produkt Bodová mosaz otočná a sklopná – Mosh 2 lze získat ještě tu na našem webu v oblíbené sekci bodova svetla. Nyní koupíte zcela nové zboží z naší sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Věhlasný dodavatel QAZQA nabízí vysoce kvalitní zboží. Vždyť to vidíte sami! To ale ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás taky více produktů od značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento zlevněný produkt Bodová mosaz otočná a sklopná - Mosh 2 od top značky QAZQA snadno můžete najít právě nyní na našich stránkách za báječnou cenu. V akci od 1 515 Kč.