Bílé stropní svítidlo vč. RGB LED s dálkovým ovládáním – Bex

Výrobce: Leuchten Direct Produkt číslo: 95807 Hledáte šikovné multifunkční stropní svítidlo? Pak je tento Bex určitě pro... více informací »
Bílé stropní svítidlo vč. RGB LED s dálkovým ovládáním - Bex
2 019 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Leuchten Direct Produkt číslo: 95807 Hledáte šikovné multifunkční stropní svítidlo? Pak je tento Bex určitě pro...

Výrobce: Leuchten Direct
Produkt číslo: 95807
Hledáte šikovné multifunkční stropní svítidlo? Pak je tento Bex určitě pro vás! Stropní svítidlo je vyrobeno z plastu. Má integrované LED osvětlení, takže LED nelze vyměnit. Lampa má integrované RGB LED světlo a teplé bílé LED světlo. Barvy RGB se mohou pohybovat od červené, zelené nebo modré. Tato multifunkční lampa je dodávána s dálkovým ovládáním. S tímto dálkovým ovládáním můžete lampu na dálku ztlumit nebo ji nechat změnit barvu, jak chcete! Má průměr 39 cm a výšku 12 cm. Stropní lampa poskytuje 1650 lumenů a spotřebuje 24 wattů. Elegantní a multifunkční stropní svítidlo: BexŽádaný produkt najdete bez problémů tu na stránkách v oblíbené kategorii stropni svitidla! Nyní najdete další zboží z této kategorie za nejlepší ceny. To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více. U nás v nabídce najdete další kvalitní produkty od značky Leuchten Direct. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený výrobek Bílé stropní svítidlo vč. RGB LED s dálkovým ovládáním - Bex od top výrobce Leuchten Direct jde nakoupit zde za výborné peníze! Na našich stránkách za 2 019 Kč.