Bílé stropní svítidlo 45 cm včetně LED s dálkovým ovládáním – Lucci

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103785 Lucci je krásná designová stropní lampa. Díky svému efektu hvězdné oblohy vytváří v místnosti... více informací »
Bílé stropní svítidlo 45 cm včetně LED s dálkovým ovládáním - Lucci
Značka: Paul Neuhaus
4 115 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103785 Lucci je krásná designová stropní lampa. Díky svému efektu hvězdné oblohy vytváří v místnosti...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 103785
Lucci je krásná designová stropní lampa. Díky svému efektu hvězdné oblohy vytváří v místnosti nádherný světelný efekt. Lucci je vyroben z plastu s ocelí a je dokončen v bílé barvě. Má celkovou výšku 4 cm, délku 45 cm a šířku 45 cm. Stropní svítidlo má nevyměnitelné LED osvětlení. Má světelný výkon 2050 lumenů a 2700 – 5 000 Kelvinů, skutečná síla! Naštěstí je stropní svítidlo stmívatelné pomocí dodávaného dálkového ovladače. Tímto způsobem můžete snadno nastavit jas a teplotu barev sami, ideální! V průměru vydrží Lucci 25 000 hodin hoření. Stropní svítidlo Lucci se perfektně hodí do ložnice, obývacího pokoje nebo kanceláře. Vytvořte atmosféru v místnosti se stropní lampou Lucci!

Unikátní výrobek Bílé stropní svítidlo 45 cm včetně LED s dálkovým ovládáním - Lucci od značky s tradicí a dobrou pověstí Paul Neuhaus snadno můžete sehnat tady a teď za nejnižší cenu. Teď za akční cenu 4 115 Kč.