Art deco závěsná lampa zlatá s opálovým sklem 3-světlo – Flore

Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 102103 Lampa, která zapadá do retro stylu bydlení i do chladného stylu Art Deco! Tato závěsná lampa Flore... více informací »
Art deco závěsná lampa zlatá s opálovým sklem 3-světlo - Flore
Značka: Trio Leuchten
3 749 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 102103 Lampa, která zapadá do retro stylu bydlení i do chladného stylu Art Deco! Tato závěsná lampa Flore...

Výrobce: Trio Leuchten
Produkt číslo: 102103
Lampa, která zapadá do retro stylu bydlení i do chladného stylu Art Deco! Tato závěsná lampa Flore poskytuje nejen krásné světlo, ale je také skutečným doplňkem ve vaší domácnosti. Pěkně dokončeno ve zlaté barvě. To může dokonale sloužit jako výrobce nálad v obývacím pokoji nebo nad jídelním stolem. Skutečný poutač doma! Opálové sklo lampy zajišťuje jemné rozložení světla. Má výšku 150 cm a celkový průměr lampy je 40 cm. Montážní deska pro strop má průměr 12 cm. Doplňte svoji závěsnou lampu třemi světelnými zdroji, které se vejdou do svítidla E14 (každý max. 28 W). Poznámka: Tyto světelné zdroje si musíte objednat samostatně. Je také stmívatelný pomocí externího stmívače; tímto způsobem je večer ještě příjemnější. Luxusní pohled na domov s Flore! Levný produkt Art deco závěsná lampa zlatá s opálovým sklem 3-světlo – Flore můžete nakoupit bezprostředně na webu zařazený v sekci zavesna svitidla. Nyní si můžete vybrat další produkty ve zmiňované kategorii v bezva akci.

Hodně žádaný kousek Art deco závěsná lampa zlatá s opálovým sklem 3-světlo - Flore od výrobce se zárukou kvality Trio Leuchten máte možnost získat aktuálně na webu za super cenu. Nabídka již od 3 749 Kč.