Art deco závěsná lampa zlatá 50 cm – plátek

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91092 Retro závěsná lampa '70 je krásná kulatá lampa vyrobená z hliníku se zlatým /... více informací »
Art deco závěsná lampa zlatá 50 cm - plátek
Značka: QAZQA
3 199 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91092 Retro závěsná lampa '70 je krásná kulatá lampa vyrobená z hliníku se zlatým /...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91092
Retro závěsná lampa '70 je krásná kulatá lampa vyrobená z hliníku se zlatým / mosazným povrchem. Jedná se o moderní design s retro vzhledem! Ve středu koule je horizontální vybrání, které vytváří krásné světlo. krásné v hale nebo jídelně. Kulaté stínidlo má průměr 50 cm. Celková výška lampy je 170 cm a můžete ji během instalace zkrátit na požadovanou výšku. Průměr montážní desky je 14 cm. Tato moderní závěsná lampa má dvě velká svítidla E27 a je dodávána bez světelných zdrojů, proto si je objednejte spolu s ním (max. 60 W). Tato nápadná zlatá závěsná lampa Slice je příjemným doplňkem vašeho interiéru.Tento levný kousek máte možnost získat právě na webu umístěný v sekci zavesna svitidla! Vyhledejte si podobné zboží z této známé rubriky za akční cenu. Významný výrobce QAZQA vám může poskytnout vysoce kvalitní sortiment.

Unikátní a žádaný produkt Art deco závěsná lampa zlatá 50 cm - plátek s osvědčenou značkou QAZQA je dostupný tady napořád výhodně! Zrovna teď v akci za 3 199 Kč.