Art Deco závěsná lampa mosaz se zeleným sklem 3-světlo – Pallon Mezzi

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103009 Vneste do svého domova příjemnou atmosféru ve stylu Art Deco s touto mosaznou závěsnou lampou! Pallon Mezzi je... více informací »
Art Deco závěsná lampa mosaz se zeleným sklem 3-světlo - Pallon Mezzi
Značka: QAZQA
3 055 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103009 Vneste do svého domova příjemnou atmosféru ve stylu Art Deco s touto mosaznou závěsnou lampou! Pallon Mezzi je...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103009
Vneste do svého domova příjemnou atmosféru ve stylu Art Deco s touto mosaznou závěsnou lampou! Pallon Mezzi je dokončen v mosazi se světle zeleným sklem, což je poutač! Tato závěsná lampa ukradne show nad jídelním stolem, v hale a dokonce i v kanceláři! Je výškově nastavitelný: minimálně 51 cm a maximálně 143 cm. Tímto způsobem určíte výšku výše uvedené lampy, například jídelního stolu. Super šikovný! Délka lampy je 100 cm. Délka kabelu je 120 cm. Naše Pallon Mezzi doplňujete 3 světelnými zdroji E27 (max. 40 W). Tyto světelné zdroje nejsou zahrnuty. Můžete jej ztlumit večer pomocí externího stmívače (není součástí dodávky); zpříjemněte si pobyt s naším Pallonem Mezzi! Velmi prodávaný výrobek seženete bezprostředně na našem webu ve známé sekci zavesna svitidla. Prozkoumejte parádní výrobky z této známé sekce za výhodné peníze!

Oblíbený výrobek Art Deco závěsná lampa mosaz se zeleným sklem 3-světlo - Pallon Mezzi od známého výrobce QAZQA můžete dostat právě zde za výhodnou cenu. Nyní získáte od 3 055 Kč.