Art deco závěsná lampa mosaz s růžovým sklem 33 cm – Pallon

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98777 Závěsná lampa Pallon je obrázek, který je třeba vidět. Kombinace mosazi a růžové barvy vytváří v domě... více informací »
Art deco závěsná lampa mosaz s růžovým sklem 33 cm - Pallon
Značka: QAZQA
1 689 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98777 Závěsná lampa Pallon je obrázek, který je třeba vidět. Kombinace mosazi a růžové barvy vytváří v domě...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98777
Závěsná lampa Pallon je obrázek, který je třeba vidět. Kombinace mosazi a růžové barvy vytváří v domě romantickou atmosféru. Má délku 120 cm. Skleněná koule má průměr 33 cm. Svou velikostí pěkně zapadá do předsíně. Stropní deska má průměr 10 cm. Doplňte lampu o dekorativní zdroj světla, který se vejde do objímky E27 (max. 25 W). Rozhodnete se pro večerní zábavu navíc? Tuto lampu můžete snadno ztlumit pomocí externího stmívače! Pallon je zcela doma v secesním nebo romantickém interiéru. Oblíbený a kvalitní produkt Art deco závěsná lampa mosaz s růžovým sklem 33 cm – Pallon můžete pořídit bez problémů tady na stránkách v populární rubrice zavesna svitidla! Připravili jsme ještě podobné výrobky ve zmíněné kategorii za parádní cenu. Známý výrobce QAZQA pro své zákazníky dodává kvalitní zboží To ovšem není všechno, u nás nabízíme více! Mrkněte na více skvělých produktů od značky QAZQA. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vynikající produkt Art deco závěsná lampa mosaz s růžovým sklem 33 cm - Pallon od výrobce s dobrým jménem QAZQA jednoduše najdete právě teď v akci! V akci za 1 689 Kč.