Art Deco závěsná lampa mosaz s růžovým sklem 3-světlo – Pallon Mezzi

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103008 Vneste do svého domova příjemnou atmosféru ve stylu Art Deco s touto mosaznou závěsnou lampou! Pallon Mezzi je... více informací »
Art Deco závěsná lampa mosaz s růžovým sklem 3-světlo - Pallon Mezzi
Značka: QAZQA
2 715 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103008 Vneste do svého domova příjemnou atmosféru ve stylu Art Deco s touto mosaznou závěsnou lampou! Pallon Mezzi je...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103008
Vneste do svého domova příjemnou atmosféru ve stylu Art Deco s touto mosaznou závěsnou lampou! Pallon Mezzi je dokončen v mosazi se světle růžovým sklem, což je poutač! Tato závěsná lampa ukradne show nad jídelním stolem, v hale a dokonce i v kanceláři! Je výškově nastavitelný: minimálně 51 cm a maximálně 143 cm. Tímto způsobem určíte výšku výše uvedené lampy, například jídelního stolu. Super šikovný! Délka lampy je 100 cm. Délka kabelu je 120 cm. Naše Pallon Mezzi doplňujete 3 světelnými zdroji E27 (max. 40 W). Tyto světelné zdroje nejsou zahrnuty. Můžete jej ztlumit večer pomocí externího stmívače (není součástí dodávky); zpříjemněte si pobyt s naším Pallonem Mezzi!

Kvalitní a velmi žádaný produkt Art Deco závěsná lampa mosaz s růžovým sklem 3-světlo - Pallon Mezzi od dodavatele zboží QAZQA snadno můžete získat teď za extra cenu! Ceny již od 2 715 Kč.