Art deco závěsná lampa mosaz s růžovým sklem 20 cm – Pallon

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98776 Závěsná lampa Pallon je obrázek, který je třeba vidět. Kombinace mosazi a růžové barvy vytváří v domě... více informací »
Art deco závěsná lampa mosaz s růžovým sklem 20 cm - Pallon
Značka: QAZQA
829 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98776 Závěsná lampa Pallon je obrázek, který je třeba vidět. Kombinace mosazi a růžové barvy vytváří v domě...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98776
Závěsná lampa Pallon je obrázek, který je třeba vidět. Kombinace mosazi a růžové barvy vytváří v domě romantickou atmosféru. Má délku 120 cm. Skleněná koule má průměr 20 cm. Stropní deska má průměr 10 cm. Doplňte lampu o dekorativní zdroj světla, který se vejde do objímky E27 (max. 25 W). Rozhodnete se pro večerní zábavu navíc? Tuto lampu můžete snadno ztlumit pomocí externího stmívače! Pallon je zcela doma v secesním nebo romantickém interiéru. Tento nejprodávanější produkt můžete koupit právě teď tu na našem webu v populární sekci zavesna svitidla! Prozkoumejte podobné zboží z této populární rubriky za super cenu. To však není vše, naše nabídka je široká! Máme v nabídce také více produktů od dodavatele . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený kus Art deco závěsná lampa mosaz s růžovým sklem 20 cm - Pallon jednoduše můžete pořídit zde nyní ve slevě! Ceny od 1459.00 Kč 829 Kč.