Art deco závěsná lampa mosaz s modrými brýlemi – Pallon

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97251 Super pěkná kombinace, tento Pallon! Lampa má tři různá skla: v ledově modré barvě,... více informací »
Art deco závěsná lampa mosaz s modrými brýlemi - Pallon
Značka: QAZQA
4 369 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97251 Super pěkná kombinace, tento Pallon! Lampa má tři různá skla: v ledově modré barvě,...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97251
Super pěkná kombinace, tento Pallon! Lampa má tři různá skla: v ledově modré barvě, zelené barvě a oceánské modré barvě. To je velmi pěkné nad jídelním stolem nebo v kuchyni nebo v hale. Pallon je vysoký 120 cm a má průměr 30 cm, výška se může během instalace zkrátit. Skleněné kuličky mají průměr 20 cm. Doplňte lampu 3 světelnými zdroji (velká objímka E27). Tyto tři zdroje světla dokážou zvládnout maximálně 25 Watt a je třeba je objednat zvlášť. Pokud se rozhodnete pro útulnější světlo, můžete také tuto lampu ztlumit (stmívač není součástí dodávky). Díky různým modrým odstínům skla a použití zlata je tato lampa zcela doma v průmyslovém nebo art deco interiéru! Vynikající kus Art deco závěsná lampa mosaz je k dostání bezprostředně tady u nás v kategorii zavesna svitidla. Vyhledejte si skvělé produkty z této populární kategorie v akci.

Levný kousek Art deco závěsná lampa mosaz s modrými brýlemi - Pallon od značky se skvělou pověstí QAZQA můžete najít zde nyní ve výhodné akci! Nabídka od 4 369 Kč.