Art deco závěsná lampa mosaz 7-světlo – Pallon

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98707 Super pěkná kombinace, tento Pallon! Má mosaznou barvu a 7 světelných bodů, které zajišťují příjemné... více informací »
Art deco závěsná lampa mosaz 7-světlo - Pallon
Značka: QAZQA
4 909 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98707 Super pěkná kombinace, tento Pallon! Má mosaznou barvu a 7 světelných bodů, které zajišťují příjemné...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98707
Super pěkná kombinace, tento Pallon! Má mosaznou barvu a 7 světelných bodů, které zajišťují příjemné náladové osvětlení v domě. Sedm světelných bodů je zakončeno přechodem od světlé po tmavou v modré / zelené barvě. Pěkné například v hale nebo v podkroví. Pallon je výškově nastavitelný. Minimálně 150 cm a maximálně 300 cm. Montážní deska pro strop má průměr 50 cm. Skleněné kuličky mají průměr 20 cm. Doplňte lampu 7 dekorativními zdroji světla, které se vejdou do objímky E27 (každý max. 25 W). Rozhodnete se pro večerní zábavu navíc? Tuto lampu můžete snadno ztlumit pomocí externího stmívače! Závěsná lampa Pallon je v secesním nebo romantickém interiéru jako doma.

Tento neodolatelný výrobek Art deco závěsná lampa mosaz 7-světlo - Pallon od značky s dlouholetou tradicí QAZQA snadno seženete právě teď v naší nabídce skutečně výhodně. Nyní lze objednat jen za 4 909 Kč.