Art Deco závěsná lampa měděná s čirým sklem 30 cm – Koule 30

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91803 Retro závěsné svítidlo ze 70. let je krásné kulaté svítidlo, vyrobené ze skla s kovovou... více informací »
Art Deco závěsná lampa měděná s čirým sklem 30 cm - Koule 30
Značka: QAZQA
1 409 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91803 Retro závěsné svítidlo ze 70. let je krásné kulaté svítidlo, vyrobené ze skla s kovovou...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91803
Retro závěsné svítidlo ze 70. let je krásné kulaté svítidlo, vyrobené ze skla s kovovou měděnou povrchovou úpravou. Je to moderní design s retro vzhledem! Skleněná koule je průhledná, aby byl viditelný zdroj světla, vyberte si proto světelný zdroj s dekorativním vláknem. Krásné v předsíni nebo jídelně. Kulaté stínidlo má průměr 30 cm. Celková výška svítidla je 130 cm a při instalaci si jej můžete zkrátit na požadovanou výšku. Průměr montážní desky je 12 cm. Tento design je k dispozici v různých velikostech, takže je můžete také spojit dohromady a vytvořit skvělou dynamickou kompozici s více lampami. Tato trendy závěsná lampa má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, takže si ji objednávejte s ní (max. 40 Watt). Tato nápadná měděná závěsná lampa Ball 30 je krásným doplňkem do vašeho interiéru. Kvalitní a velmi žádaný produkt máte možnost získat právě tady na webu ve známé rubrice zavesna svitidla. Vyhledejte si podobné zboží z této sekce za báječnou cenu!

Kvalitní a oblíbený výrobek Art Deco závěsná lampa měděná s čirým sklem 30 cm - Koule 30 s osvědčenou značkou QAZQA můžete sehnat v aktuální nabídce za výhodné peníze. Pouze nyní za 1 409 Kč.