Art Deco závěsná lampa černá se zlatým sklem kulatá 3-světelná – Pallon

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104468 Buďte styloví s naší závěsnou lampou Pallon. Závěsné svítidlo ve stylu Art Deco, které... více informací »
Art Deco závěsná lampa černá se zlatým sklem kulatá 3-světelná - Pallon
Značka: QAZQA
5 215 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104468 Buďte styloví s naší závěsnou lampou Pallon. Závěsné svítidlo ve stylu Art Deco, které...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104468
Buďte styloví s naší závěsnou lampou Pallon. Závěsné svítidlo ve stylu Art Deco, které je zakončeno 3 zlatými skleněnými koulemi a černým svítidlem. Díky zlatu je velmi šik a zajišťuje, že v každé místnosti skutečně upoutá pozornost. Lampa je doplňkem nad jídelní stůl, ale je také skutečným poutačem pro oči v předsíni nebo v kanceláři. Výška lampy je 120 cm a má průměr 45 cm. Vezměte prosím na vědomí, že tento art deco must-have je dodáván bez světelných zdrojů, a proto si jej musíte objednat samostatně. Ujistěte se tedy, že máte tři světelné zdroje E27 o maximálním výkonu 25 Wattů a udělejte svůj Pallon kompletní! Je také stmívatelný externím stmívačem (např. nástěnným vypínačem). Udělejte to útulné s našimi závěsnými lampami Pallon doma nebo v kanceláři!Akční a ve slevě produkt lze pořídit také na webu v sekci zavesna svitidla! Nyní si můžete koupit unikátní zboží ve zmiňované kategorii snadno online. Věhlasný dodavatel QAZQA prodává prvotřídní výrobky. za dobrou cenu. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce další skvělé produkty od výrobce QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Vynikající produkt Art Deco závěsná lampa černá se zlatým sklem kulatá 3-světelná - Pallon od dodavatele s dobrým jménem QAZQA jednoduše získáte právě teď v nabídce za mimořádně nízkou cenu! Akční ceny od 5 215 Kč.