Art Deco závěsná lampa černá se zlatým sklem 7-světel – Pallon

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104469 Potřebujete poutač do haly? Už nehledejte! Náš Pallon má wow faktor. Závěsná lampa ve... více informací »
Art Deco závěsná lampa černá se zlatým sklem 7-světel - Pallon
Značka: QAZQA
8 791,20 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104469 Potřebujete poutač do haly? Už nehledejte! Náš Pallon má wow faktor. Závěsná lampa ve...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104469
Potřebujete poutač do haly? Už nehledejte! Náš Pallon má wow faktor. Závěsná lampa ve stylu Art Deco, která je zakončena 7 zlatými skleněnými koulemi a černým svítidlem. Díky zlatu je velmi šik a zajistí, že ve vaší předsíni skutečně upoutá pozornost. Výška svítidla je 300 cm a má celkový průměr 65 cm. Délka šňůry svítidla je 277,5 cm. Vezměte prosím na vědomí, že tento art deco must have je dodáván bez světelných zdrojů, takže si ho objednejte s sebou! Poskytněte sedm světelných zdrojů E27 o výkonu až 25 wattů a dokončete svůj Pallon! Je také stmívatelný externím stmívačem (např. nástěnným vypínačem). Zajistěte, aby upoutal pozornost doma nebo v kanceláři s tímto 7-světelným Pallonem!Designový produkt Art Deco závěsná lampa černá se zlatým sklem 7-světel – Pallon je k získání snadno tu na našich stránkách v sekci zavesna svitidla! Nyní koupíte akční kousky z této známé rubriky za příznivou cenu.

Akční produkt Art Deco závěsná lampa černá se zlatým sklem 7-světel - Pallon od skvělého výrobce QAZQA máte možnost dostat bezpečně online opravdu levně! Aktuálně výhodně za 8 791,20 Kč.