Art deco závěsná lampa černá 3-světlo – Pallon

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98703 Nadčasový poutač, Pallon. Lampa je zakončena černou a 3 skleněnými kuličkami. Je to super nadčasová... více informací »
Art deco závěsná lampa černá 3-světlo - Pallon
Značka: QAZQA
2 285 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98703 Nadčasový poutač, Pallon. Lampa je zakončena černou a 3 skleněnými kuličkami. Je to super nadčasová...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98703
Nadčasový poutač, Pallon. Lampa je zakončena černou a 3 skleněnými kuličkami. Je to super nadčasová závěsná lampa. Pallon je vysoký 120 cm a má průměr 45 cm. Skleněné kuličky mají průměr 20 cm. Doplňte svou závěsnou lampu o 3 dekorativní zdroje světla, které se vejdou do svítidla E27 (každý max. 25 W). Pokud se rozhodnete pro útulnější světlo, můžete také tuto lampu ztlumit (stmívač není součástí dodávky). Díky různým barvám a použití zlata je tato lampa jako doma v průmyslovém nebo art deco interiéru! Hodně oblíbený produkt můžete nakoupit mimo jiné tady u nás v kategorii zavesna svitidla! Najděte si ještě jiné výrobky ze zmíněné kategorie v bezva akci! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce více produktů od dodavatele QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento kus Art deco závěsná lampa černá 3-světlo - Pallon od známé kvalitní značky QAZQA naleznete nyní za nejnižší cenu! Akční cena již od 2 285 Kč.