Art deco stropní svítidlo mosaz – Karel

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103537 Tato nádherná stropní lampa je dokončena v mosazi s žebrovaným čirým sklem. Karelův... více informací »
Art deco stropní svítidlo mosaz - Karel
Značka: QAZQA
1 159 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103537 Tato nádherná stropní lampa je dokončena v mosazi s žebrovaným čirým sklem. Karelův...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103537
Tato nádherná stropní lampa je dokončena v mosazi s žebrovaným čirým sklem. Karelův výstřední design krade show v každé místnosti v domě! Žebrované sklo poskytuje rozptýlené světlo ve vašem obývacím pokoji nebo ložnici. Toho Karla lze také perfektně použít jako základní osvětlení ve vaší hale nebo ve vaší kuchyni. Lampa má průměr 20 cm a výšku 23 cm. Montážní deska má průměr 10 cm. Poskytněte nápadný světelný zdroj E27 s výkonem max. 25 Watt. Poznámka: tento světelný zdroj není součástí dodávky a je nutné jej objednat zvlášť! Je stmívatelný pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Dokonalý investiční kus, naše stropní svítidlo Karel!

Zajímavý produkt Art deco stropní svítidlo mosaz - Karel od dodavatele se skvělou pověstí QAZQA můžete najít momentálně na webu za rozumné peníze. Výhodně teď u nás za 1 159 Kč.