Art Deco stropní lampa zlatá s kouřovým sklem 4-světlo – Vidro

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102486 Páni, Vidro krade show na každé večeři! Jeho kouřové sklo vytváří v místnosti krásný... více informací »
Art Deco stropní lampa zlatá s kouřovým sklem 4-světlo - Vidro
Značka: QAZQA
1 545 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102486 Páni, Vidro krade show na každé večeři! Jeho kouřové sklo vytváří v místnosti krásný...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102486
Páni, Vidro krade show na každé večeři! Jeho kouřové sklo vytváří v místnosti krásný světelný efekt. Lampa je vyrobena z oceli a skla a je pozlacená zlatem. Má výšku 16 cm, délku 70 cm a šířku 10 cm. Montážní deska má průměr 8 cm a výšku 2,5 cm. Tento výrobek je dodáván bez světelného zdroje. Musíte si tedy sami zajistit čtyři zdroje světla E14 (max. 25 W). Každý odstín má průměr 9 cm a výšku 8 cm. Lampu lze použít pro přímé, funkční nebo náladové osvětlení. Tak vhodný do každého prostoru! Vidor je stmívatelný pomocí externího stmívače, není součástí dodávky. Vydejte se na atmosféru s touto robustní stropní lampou.
Tento kvalitní a žádaný kus Art Deco stropní lampa zlatá s kouřovým sklem 4-světlo můžete sehnat zrovna tady na našem webu zařazený v rubrice stropni svitidla! Prozkoumejte vyjímečné výrobky ve zmíněné rubrice za nejlepší ceny! To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě produkt Art Deco stropní lampa zlatá s kouřovým sklem 4-světlo - Vidro od dodavatele s dlouholetou historií QAZQA máte možnost získat momentálně na webu v akci. Nyní za 1 545 Kč.