Art deco stolní lampa zlatá s černo-zlatým odstínem – Pina

Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 98275 Nejhezčí stolní lampa, tato Pina! Opravdu to chceme v našem interiéru ve stylu Art Deco. Kombinace... více informací »
Art deco stolní lampa zlatá s černo-zlatým odstínem - Pina
Značka: Trio Leuchten
1 845 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 98275 Nejhezčí stolní lampa, tato Pina! Opravdu to chceme v našem interiéru ve stylu Art Deco. Kombinace...

Výrobce: Trio Leuchten
Produkt číslo: 98275
Nejhezčí stolní lampa, tato Pina! Opravdu to chceme v našem interiéru ve stylu Art Deco. Kombinace černého odstínu a svítidla ve tvaru ananasu je skutečně jedinečný. Lampa má celkovou výšku 44 cm a podstavec má průměr 15 cm. Stínidlo má průměr 28 cm a výšku 18 cm. Výrobek je dodáván s kabelem a zástrčkou, jejichž délka je 140 cm. Opravdu šikovný! Tento poutač můžete umístit kamkoli chcete. Zajistěte příjemný světelný zdroj maximálně 60 Watt, který se vejde do objímky E27. Tato lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky)! Doplňte svůj obývací pokoj, ložnici nebo dětský pokoj o Pinu!

Neodolatelný výrobek Art deco stolní lampa zlatá s černo-zlatým odstínem - Pina od značky s dlouholetou historií Trio Leuchten snadno pořídíte právě teď v nabídce výhodně. Levně za 1 845 Kč.