Art Deco stolní lampa černá s kouřovým sklem – Karel

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103540 Tato pěkná stolní lampa je luxusně zakončena kouřovým sklem a nadčasovou černou. Karelův výstřední... více informací »
Art Deco stolní lampa černá s kouřovým sklem - Karel
Značka: QAZQA
775 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103540 Tato pěkná stolní lampa je luxusně zakončena kouřovým sklem a nadčasovou černou. Karelův výstřední...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103540
Tato pěkná stolní lampa je luxusně zakončena kouřovým sklem a nadčasovou černou. Karelův výstřední design krade show v každé místnosti v domě! Žebrované sklo poskytuje rozptýlené světlo ve vašem obývacím pokoji nebo jídelně. Je to dokonalé náladové světlo do ložnice! Lampa má průměr 20 cm a výšku 22 cm. Dodávaný kabel je dlouhý 200 cm. Poskytněte nápadný světelný zdroj E27 s výkonem max. 25 Watt. Poznámka: tento světelný zdroj není součástí dodávky a je nutné jej objednat zvlášť! Je stmívatelný pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Skvělý doplněk do vašeho domova!

Tento akční a ve slevě kus Art Deco stolní lampa černá s kouřovým sklem - Karel od známé kvalitní značky QAZQA jednoduše získáte právě nyní pořád výhodně. Nyní za akční cenu 775 Kč.