Art Deco stojací lampa zlatá – koště

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103090 Stojací lampa Broom je super veselá lampa, která zajistí, že se váš interiér úplně... více informací »
Art Deco stojací lampa zlatá - koště
Značka: QAZQA
2 405 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103090 Stojací lampa Broom je super veselá lampa, která zajistí, že se váš interiér úplně...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103090
Stojací lampa Broom je super veselá lampa, která zajistí, že se váš interiér úplně rozjasní! Protože stojací lampa má několik vyčnívajících lamel a je zlatavě zbarvená, poskytuje krásný světelný efekt na stěnu a vřelou atmosféru v domě. Stojací lampa je vyrobena z oceli a dokončena ve zlatě / mosazi. Má průměr 25,5 cm a je 140 cm vysoký. Brom je dodáván včetně kabelu (220 cm) a zástrčky. Podstavec má výšku 3 cm a průměr 25,5 cm. Brom je doplněn světelným zdrojem, který má objímku E27 (max. 40 W). Nezapomeňte si je objednat zvlášť. Stojací lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače, není součástí dodávky. S podlahovou lampou Broom máte doma opravdovou podporu. Vhodné do obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny. Brom je přesně to, co hledáte!

Tento zlevněný kousek Art Deco stojací lampa zlatá - koště od dodavatele s dobrým jménem QAZQA máte možnost koupit v naší nabídce opravdu levně. Momentálně k dispozici za 2 405 Kč.