Art deco stojací lampa černá s kouřovým sklem – Pallon Mezzi

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103007 Vneste do svého domova příjemnou atmosféru ve stylu Art Deco s naší mosaznou stojací lampou. Stylově... více informací »
Art deco stojací lampa černá s kouřovým sklem - Pallon Mezzi
Značka: QAZQA
1 785 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103007 Vneste do svého domova příjemnou atmosféru ve stylu Art Deco s naší mosaznou stojací lampou. Stylově...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103007
Vneste do svého domova příjemnou atmosféru ve stylu Art Deco s naší mosaznou stojací lampou. Stylově zakončeno nadčasovou černou a skleněnou koulí v kouřovém skle, která poskytuje krásné rozptýlené světlo. Tato stojací lampa ukradne show v obývacím pokoji nebo v hale. Je to také příjemná náladová lampa v ložnici. Průměr patice je 25 cm a stojací lampa má celkovou výšku 143 cm. Dodávaný kabel má délku 250 cm. Naše Pallon Mezzi doplňujete světelným zdrojem E27 (max. 40 W). Tento světelný zdroj není součástí dodávky. Můžete jej ztlumit večer pomocí externího stmívače (není součástí dodávky); zpříjemněte si pobyt doma s naší Pallon Mezzi!

Tento žádaný produkt Art deco stojací lampa černá s kouřovým sklem - Pallon Mezzi od společnosti s úžasnou pověstí QAZQA snadno pořídíte zrovna trvale výhodně. Aktuálně za 1 785 Kč.