Art Deco stojací lampa černá s kouřovým sklem – Busa

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104346 Páni, to je nádherná stojací lampa Busa! Jeho skleněné stínítko má krásný tvar. Díky... více informací »
Art Deco stojací lampa černá s kouřovým sklem - Busa
Značka: QAZQA
2 275 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104346 Páni, to je nádherná stojací lampa Busa! Jeho skleněné stínítko má krásný tvar. Díky...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104346
Páni, to je nádherná stojací lampa Busa! Jeho skleněné stínítko má krásný tvar. Díky kouřovému sklu vytváří v místnosti útulnou atmosféru. Stojací lampa má průměr 28 cm a výšku 143 cm. Základna má průměr 25 cm a výšku 2,5 cm. Skleněné stínítko s kouřovým sklem má průměr 28 cm a výšku 14 cm. Busa se dodává s kabelem (243 cm) a zástrčkou. Stojací lampu doplníte světelným zdrojem s kováním E27 (max. 25 Watt). Nezapomeňte si je objednat samostatně. Pro extra atmosféru můžete lampu připojit ke stmívači (není součástí dodávky). Dodejte svému interiéru stylový nádech se stojací lampou Busa.

Levný výrobek Art Deco stojací lampa černá s kouřovým sklem - Busa od této skvělé značky QAZQA pohodlně získáte v naší online nabídce extra se slevou. Právě nyní za 2 275 Kč.