Art Deco stojací lampa černá 12 světel – Vybavení

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104039 Facil je atraktivní a stylová stojací lampa. Skvěle se hodí do interiéru ve stylu Art Deco. Ocelová lampa je... více informací »
Art Deco stojací lampa černá 12 světel - Vybavení
Značka: QAZQA
2 145 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104039 Facil je atraktivní a stylová stojací lampa. Skvěle se hodí do interiéru ve stylu Art Deco. Ocelová lampa je...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104039
Facil je atraktivní a stylová stojací lampa. Skvěle se hodí do interiéru ve stylu Art Deco. Ocelová lampa je zakončena černou barvou. Díky tomu je velmi nadčasový a vhodný do každé místnosti. Má výšku 167 cm a průměr 26 cm. Základna má průměr 27 cm. a výška 0,5 cm. Zařízení je dodáváno s kabelem (260 cm) a zástrčkou. Stojací lampa má 12 světelných bodů, všechny musí být vybaveny světelným zdrojem E27 (max. 40 W). Stojací lampu lze stmívat pomocí externího stmívače, který není součástí dodávky. Zařízení se perfektně hodí do rohu obývacího pokoje, pracovny nebo ložnice. Díky společnosti Facil máte doma opravdový poutač!
Nový produkt můžete dostat již dnes tu v oblíbené kategorii stojaci lampy! Připravili jsme ostatní výrobky z této kategorie za výprodejovou cenu.

Unikátní a oblíbený produkt Art Deco stojací lampa černá 12 světel - Vybavení od známého předního výrobce QAZQA snadno můžete získat právě teď skutečně levně. Právě teď za cenu 2 145 Kč.