Art deco nástěnná lampa zlatá s bavlněným černým odstínem – Stacca

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 99126 Dotek ve vašem stylu ve stylu Art Deco, to je tato Stacca. Tato nástěnná lampa je dokonalá,... více informací »
Art deco nástěnná lampa zlatá s bavlněným černým odstínem - Stacca
Značka: QAZQA
1 475 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 99126 Dotek ve vašem stylu ve stylu Art Deco, to je tato Stacca. Tato nástěnná lampa je dokonalá,...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 99126
Dotek ve vašem stylu ve stylu Art Deco, to je tato Stacca. Tato nástěnná lampa je dokonalá, aby vaší stěně dodala vzhled ve stylu Art Deco nebo retro. Jedná se o praktickou a stylovou nástěnnou lampu v černé barvě v kombinaci se zlatem. Okouzlující nástěnná lampa je vyrobena tak, aby vám poskytla perfektní kombinaci osvětlení díky vestavěné lampě na čtení, kterou si můžete upravit podle svých představ. Se světelným zdrojem pro svítidlo E27 (40 W) dokončíte Stacca. Čtecí lampa má integrovaný LED modul 100 lumenů a 2700 Kelvinů (teplé světlo). Snadno se používá díky tlačítkům zapnutí / vypnutí na montážní desce lampy. To umožňuje provozovat lampu a lampu na čtení samostatně. Stínidlo má průměr 16 cm. Kompletní nástěnná lampa má výšku 47 cm. Flexibilní čtecí rameno má délku 24 cm. Perfektní jako světlo na čtení ve vaší ložnici!Levný produkt Art deco nástěnná lampa zlatá s bavlněným černým odstínem – Stacca máte možnost najít rovněž tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice nastenna svitidla! Nyní si můžete vybrat skvělé produkty z této známé kategorie za zcela nejnižší cenu.

Akční a ve slevě produkt Art deco nástěnná lampa zlatá s bavlněným černým odstínem - Stacca od značky s tradicí a dobrou pověstí QAZQA jednoduše naleznete na našich stránkách nyní napořád výhodně! Nyní pořídíte od 1 475 Kč.