Anthracite nastavitelná Gardenspike nastavitelná IP44 – Solo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93926 Prikspot Solo je moderní a elegantní zahradní místo. Je velmi malý, a proto ideální pro... více informací »
Anthracite nastavitelná Gardenspike nastavitelná IP44 - Solo
Značka: QAZQA
1 295 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93926 Prikspot Solo je moderní a elegantní zahradní místo. Je velmi malý, a proto ideální pro...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93926
Prikspot Solo je moderní a elegantní zahradní místo. Je velmi malý, a proto ideální pro umístění na vaši zahradu! I přes své malé rozměry dokáže velmi dobře osvětlit například strom ve vaší zahradě. Je to nepřímé světlo, díky kterému je večerní posezení venku opravdu útulné! Díky tmavě šedé barvě je velmi nadčasový. S hodnotou IP IP44 je odolný proti stříkající vodě. Se světelným zdrojem GU10 o maximálním výkonu 35 W můžete dokončit Solo a je připraven zářit ve vaší zahradě! Má celkovou výšku 28 cm, délku 9 cm a šířku 6 cm. Výrobek je dodáván s kabelem a zástrčkou o maximální délce 240 cm. Hlava bodu je nastavitelná, takže můžete světlo nasměrovat tam, kam chcete. Moderní a elegantní zahradní reflektor: to je Solo.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Anthracite nastavitelná Gardenspike nastavitelná IP44 - Solo od známé kvalitní značky QAZQA máte možnost sehnat právě teď u nás opravdu výhodně. Akční cena od 1 295 Kč.